تبلیغات
وبلاگ حقوقی قاسم قدیانلو - عملکرد درخشان شورای حل اختلاف در قوه قضائیه

عملکرد درخشان شورای حل اختلاف در قوه قضائیه

1391/09/19  21:34

عملکرد درخشان شورای حل اختلاف در قوه قضائیه

خبرگزاری فارس: معاون راهبردی قوه قضائیه با اشاره بر عملکرد درخشان شورای حل اختلاف در قوه قضائیه خواستار تثبیت دائمی این نهاد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز امور شوراهای حل اختلاف محمدباقر ذوالقدر، معاون راهبردی قوه قضائیه در جمع اعضای شورای حل اختلاف استان خراسان شمالی با بیان این مطلب گفت: بهترین شیوه کار بسیجی در شوراهای حل اختلاف جریان دارد و از ظرفیت های مردمی به بهترین شیوه در این نهاد مقدس استفاده شده است.
 
وی افزود: اعضای شوراها با حضور فنی، کارشناسی و حرفه ای بار سنگینی از مسئولیت‌های قضایی را بر عهده گرفته‌اند و اگر این نهاد پابرجا نبود، به طور قطع قوه قضائیه دچار مشکل می‌شد.
 
ذوالقدر با بیان اینکه در سال گذشته 3 میلیون پرونده توسط شوراهای حل اختلاف بررسی شده است اظهار داشت: تعداد پرونده‌های وارده ما به عنوان یک جامعه اسلامی زیاد است و استفاده از ظرفیت مردمی در امر مهم قضا و استفاده از حضور سازمان یافته مردم مخلص یکی از راهکارهای فوق العاده بوده است.
 
وی عملکرد شورای حل اختلاف استان را مثبت ارزیابی کرد و اذعان داشت: نظم، انضباط و مسئولیت شناسی که در این نهاد استانی دیده می‌شود در برخی از سازمان‌های رسمی دیده نمی‌شود و این هنر مدیریت قوی و کارآمد دستگاه قضایی استان است.


نوشته شده توسط: قاسم قدیانلو | آخرین ویرایش:- | نظرات ()


تهران گاندی شمالی خیابان صانعی پلاک 19 طبقه اول واحد 4 تلفن 88786355 - 8 و 88876117 // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);