تبلیغات
وبلاگ حقوقی قاسم قدیانلو - دیوان عالی كشور هنوز مطالعه پرونده قضات كهریزك را تمام نكرده است

دیوان عالی كشور هنوز مطالعه پرونده قضات كهریزك را تمام نكرده است

1392/07/25  13:51

تهران - وكیل مدافع قاضی حداد در پرونده قضات كهریزك، گفت: دیوان عالی كشور مشغول مطالعه این پرونده و هنوز مطالعه آن تمام نشده است.

«محمد اصلانی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: پرونده قضات كهریزك با اعتراض متهمان و شكات به رای دادگاه به شعبه ۹ دیوان عالی كشور ارجاع شده و پرونده باید توسط پنج قاضی شعبه مطالعه شود. 
وكیل مدافع قاضی حداد اضافه كرد: البته صدور حكم از سوی دیوان هنوز دیر نشده است و باید تمام قضات شعبه پرونده را مطالعه كرده و به نتیجه نهایی برسند كه این امر نیز به زمان بیشتری نیاز دارد. 
اصلانی ابراز امیدواری كرد: دیوان عالی كشور با دقت زیاد در این پرونده نسبت به صدور رای اقدام كند. 
براساس این گزارش، دادگاه رسیدگی به اتهامات قضات كهریزك ابتدای خرداد ماه امسال پس از ۱۱ جلسه رسیدگی در شعبه ۷۶ دادگاه كیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامك مدیر خراسانی پایان یافت و اواخر خرداد ماه نیز احكام متهمان صادر شد. 
پس از صدور حكم از سوی دادگاه، هر سه متهم و دو نفر از شكات به رای دادگاه اعتراض كردند و پرونده برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به شعبه نهم دیوان عالی كشور ارسال شد. نوشته شده توسط: قاسم قدیانلو | آخرین ویرایش:1392/07/25 | نظرات ()


تهران گاندی شمالی خیابان صانعی پلاک 19 طبقه اول واحد 4 تلفن 88786355 - 8 و 88876117 // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);